کربنات سدیم مراغه
تولید کنندگان کربنات سدیم
۱۳۹۷-۰۲-۳۱
کربنات سدیم ازبک
کربنات سدیم ازبک
۱۳۹۷-۰۳-۰۱

کربنات سدیم سمنان

شرکت کربنات سدیم سمنان (ساکو) ساخت کارخانه خود را از ۱۴آبان سال ۱۳۸۱ آغاز نمود و در اوایل سال ۱۳۸۵،با ظرفیت تولید اسمی ۲۰۰٫۰۰۰تن در سال به بهره برداری رسید. از زمان آغاز بهره برداری و به لطف مدیریت بسیار قوی و هماهنگ همچنین سود بردن از کارشناسان و مهندسین خبره، به بزرگترین تامین کننده کربنات سدیم در داخل و همچنین در بین کشور های منطقه تبدیل گردیده است. شرکت کربنات سدیم سمنان (ساکو) از شبکه بسیار قوی و وسیع توزیع محصول در داخل و خارج نیز بهره می برد.به طوری که علاوه بر تامین بیش از ۱۴۰ مصرف کننده داخلی، محصول خود را به بیش از ۱۵ کشور دنیا صادر نموده که با توجه به حجم بالای صادرات علاوه بر ارز اوری برای کشور،خود را به عنوان یکی از صادرکنندگان برتر کشور نیز معرفی نموده است. با توجه به نیاز بازار و درخواست محصول جهت صادرات مصمم به افزایش ظرفیت بوده و درسال ۱۳۹۵ این امر محقق خواهد شد. این شرکت محصولات سودا اش خود را در دو نوع با نام های کربنات سدیم سبک سمنان و کربنات سدیم سنگین سمنان در بازار ارائه می کند.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد کربنات سدیم مقاله کرینات سدیم چیست را بخوانید.

فروش کربنات سدیم سمنان

صدرا شیمی توانایی تامین و فروش سودا اش با مناسب ترین قیمت را دارد. جهت اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت کربنات سدیم سمنان با کارشناسان ما تماس حاصل بفرمایید.

خرید کربنات سدیم سمنان

همواره تلاش کرده ایم بتوانیم مناسب ترین قیمت کرینات سدیم سمنان را در کنار سریع ترین زمان تحویل را برای تولید کنندگان محترم فراهم کنیم.

آنالیز کربنات سدیم سمنان

 

Max Min Unit Chemical composition
۹۹٫۶ ۹۹٫۲ %wt Sodium Carbonate(Na2Co3)
۰٫۷ ۰٫۵ %wt Sodium Chliride(NaCl)
۰٫۱ %wt Sodium Bicarbonate(NaHCo3)
۰٫۰۵ %wt Sodium Solfate(Na2So4)
۵۰ ppm Iron(Fe)
۰٫۲ %wt Loss on heating
۰٫۲ %wt Moistore
۳۰ ppm Ni
۱۰ ppm Cr
۱۰ ppm Mn
۳۰ ppm Cu
characteristics
۵۸٫۴۲ ۵۸٫۱۲ %wt Total Alkalinity
۰٫۶ ۰٫۴۵ g/cm3 Pouring Density

مشاوره و استعلام قیمت
03134597127
09127309439