سفارش کربنات سدیم
2018-06-20
میکروسکوپ-الکترونی
مقاله تأثیر میزان کربنات سدیم و فعال سازی مکانیکی بر سینتیک احیای کربوترمی مولیبدنیت
2018-08-06

کربنات سدیم مراغه

شرکت کاوه سودا با توجه به اهمیت و کمبود کربنات سدیم در کشور شرکت کاوه سودا یکی از شرکت های زیر مجموعه گروه صنعتی کاوه تصمیم به احداث این کارخانه در شمال غرب ایران (نزدیک دریاچه ارومیه) گرفت مهمترین عواملی که باعث تعیین موقعیت این کارخانه گردید وجود معادن غنی نمک و آهک و سایر عناصر مورد نیاز بوده است. شرکت کاوه سودا تولید کربنات سدیم سبک، سنگین، جوش شیرین را با بالاترین کیفیت به روش سولوی که امروزه در اکثر کشورهای جهان برای تولید این ماده مورد استفاده قرار می گیرد، به بهره برداری رساند.

شرکت کاوه سودا تولید کربنات سدیم سبک و سنگین را در سال ۲۰۰۳ با ظرفیت ۲۰۰۰۰۰ تن در سال آغاز کرد و این ظرفیت در سال های بعد افزایش یافت به طوری که در سال ۲۰۱۶ به ظرفیت ۵۰۰۰۰۰ تن در سال دست پیدا کرد. کربنات سدیم یکی از مواد خام برای تولید شیشه، بلور، بطری، شوینده ها، کاشی، سرامیک، سیلیکات سدیم و دیگر صنایع می باشد.

کربنات سدیم فیروز آباد

شرکت کربنات سدیم کاوه زیر مجموعه گروه صنعتی کاوه می باشد که در بهمن ۱۳۹۷ (۲۰۱۹ میلادی) جهت تولید ۱ میلیون تن کربنات سدیم سبک و سنگین در سال بهره برداری رسیده است. این واحد صنعتی فعالیت خود را بر پایه تولید کربنات سدیم (سبک و سنگین) . جوش شیرین با بالاترین کیفیت بر اساس آخرین روش های روز دنیا بنا نهاده است.

محصولات این کارخانه در حال حاضر به بازارهای داخلی و خارجی ارسال می شود. در بخش داخلی به تمامی کارخانجات بزرگ شیشه و بلور و شوینده و پتروشیمی ها و در بخش صادرات به کشورهای هند، بنگلادش، عمان، امارات، پاکستان، عراق، کره، اندونزی، تایوان و … صادر می شود.

ردیف مشخصات محدوده
۱ قلیایی (Na2Co3) ۹۹٫۲≤
۲ کلراید از نظر درصد NaCl ۰٫۴ ≥
۳ درصد محتوای آهن ۰٫۰۰۴ ≥
۴ درصد عدم حلالیت در آب ۰٫۱ ≥
۵ چگالی حجمی (کربنات سدیم سنگین) gr/cm3 ۰٫۸۵-۱٫۱
۶ چگالی حجمی (کربنات سدیم سنگین) gr/cm3 ۰٫۴۵-۰٫۶۵

 

منبع: kavehglass.com

جهت استعلام قیمت کربنات سدیم مراغه یا فیروز آباد و مشاوره با کارشناسان فروش صدرا شیمی تماس حاصل بفرمایید.

مشاوره و استعلام قیمت
03132615691
03132615693
09127309439